blog

ucuz replika saatler rolex satılık

Ref üretim çalışması sırasında. 16263 (1988-2000) Rolex, belki de geleneksel olarak eleştiri için geldikleri tek alan olan bilezik yapımında büyük adımlar atıyordu. Daha önceki örneklerin katlanmış bağlantıları, katı dış bağlantılar ile değiştirildi, bu da tüm birimi daha ağır ve daha sağlam hale getirdi. Ancak iç bağlantılar hala içi boştu ve bir güncelleme için mevcut yinelemeye kadar beklemek zorunda kalacaktı. Bununla birlikte, Turn-O-Graph’ın bu nesli için kullanılan bantlar mükemmel bir eklenti olmaya devam ediyor ve gerilmeye veya hasara karşı oldukça dirençli.

Referans 16263 nispeten sıra dışı ve bilinmeyen bir saattir. Yine de Rolex’in hikayesinde önemli bir yer tutuyor; markanın replika saat söylemenin ötesinde belirli bir amaç için ürettiği tartışmasız ilk modellerden biri.

Şöhret eksikliği ve radarın altındaki karakteri, onu klasik hayranların yanı sıra biraz sıra dışı bir şey arayanlar için çekici bir keşif haline getiriyor.

Ancak, karanlık at ya da değil, adının ima ettiği tüm özenli mühendislik ve ayrıntılara gösterilen özen ile hala bir Rolex.
replika saat
Fiyatlara gelince, Turn-O-Graph’ın standart bir Datejust ile ilgili olarak karşılaştırmalı nadirliği, onları küçük bir prim emrinde bırakıyor, ancak yine de 5.000 $ ‘dan daha düşük bir fiyata harika bir kondisyon parçası alabileceksiniz.

Ayrıca dokulu goblen kadranlar ve Jubilee kadranı gibi daha nadir birkaç versiyona da rastlayabilirsiniz. Sonuncusu, ROLEX kelimesini saat kadranının tamamında tekrarlanan bir desende içerir ve Datejust’ın 1983’teki 40. yıl dönümünü kutlamak için yaratılmıştır.

Saat işaretleri, çoğunlukla düz çubuk coplardı ve daha azında Roma veya Arap rakamları vardı. Daha da nadir bulunanlar, ek bir lüks dokunuş için elmas audemars piguet replika saat imleri ile toplanmış serti kadranlarıdır (Fransızcadan ‘ayarlamak’ için alınmıştır).

Garip bir şekilde, modelin sadece ilk ve son nesillerinde kadranın herhangi bir yerinde Turn-O-Graph yazısı vardı. Aradaki tüm olanlar, ref. 16263 dahil edildi, sadece Datejust lehine atlandı ve alt kısımdaki ‘Üstün Kronometre Resmi Olarak Onaylandı’ metni.

Daha resmi seçenek, markanın kadran gibi özellikle Datejust için yapılmış beş bağlantılı Jubilee modelidir. Ancak bu vesileyle, bilezik ilk kez 1945’te, şirketin faaliyet gösterdiği 40. yılı anmak için üretildi. Üçlünün en karmaşık olanıdır, daha küçük bağlantıları bilek şekline uygundur ve son derece rahat bir kullanım sağlar.

Diğer olasılık, hemen hemen her Rolex saatine bir kerede takılan efsanevi bir grup olan üç bağlantılı Oyster. Elbise saati ile alet saati arasındaki farkı kapatan bir parça için ideal olan sportif bir yönü ile Jubilee’den daha az ayrıntılıdır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı